Na posesji stoi namiot garażowy w którym jest samochód

Namiot garażowy wiosną – kiedy się przyda?

Artykuł partnera.

Garażujesz swój samochód? Jeśli uważasz, że nie masz takiej potrzeby, podpowiemy Ci dzisiaj, że bez wątpienia warto zacząć! Samochód stojący na wolnym powietrzu jest narażony na wilgoć, co w dłuższej perspektywie może go wystawić karoserię na działanie korozji. Jeśli nie chcesz zaprzyjaźniać się z rdzą, pomyśl o zakupie chociażby namiotu garażowego, który pozwoli na ochronę Twojego auta.

Namiot garażowy – dlaczego warto?

Wiosna jest szczególną porą roku. Jeszcze nie jest tak ciepło, wieczory wciąż częstują chłodem, zaś opady atmosferyczne ze śniegu zmieniają się w deszcze. Grunt nie jest już zmarznięty, staje się błotnisty i nierzadko grząski. W takich okolicznościach naprawdę nie chcesz parkować swojego samochodu pod chmurką!

Z pewnością przyda Ci się własny garaż. Jeżeli jednak nie masz fizycznej możliwości nabycia lub wybudowania takiego obiektu, warto rozważyć zakup namiotu garażowego. Taki namiot możesz zakupić i otrzymać nawet w ciągu 24 do 48 godzin. Samo rozstawienie go nie potrwa dłużej niż kilka godzin – wystarczy instrukcja oraz sąsiad do pomocy.

Garażowanie auta w namiocie pozwoli zabezpieczyć pojazd przed wilgocią. Będzie to efektywne ponieważ namioty garażowe posiadają doskonałe parametry poszycia, co umożliwia ochronę przed opadami oraz wilgocią z otoczenia.

Gdzie kupić namiot garażowy?

Aby stać się właścicielem takiego obiektu, wystarczy wejść na stronę namiot garażowy – DAS COMPANY i wybrać jeden z dostępnych modeli lub wykorzystać kreator, który pozwoli na indywidualne skomponowanie zamówienia.

Namioty garażowe Das Company posiadają nowoczesne a przy tym sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają na skuteczne zabezpieczenie Twojego samochodu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Rozmaite systemy pozwalają na znakomitą cyrkulację powietrza w obiekcie, a przy tym nie dopuszczają do jego wnętrza wilgoci dzięki m.in. fartuchowi retencyjnemu. Wybrane modele są również ognioodporne – jest to ważna informacja, jeżeli np. chcesz urządzić w namiocie własny miniwarsztat samochodowy.