Udekorowany kwiatami namiot imprezowy

Namioty imprezowe – poznaj 5 inspiracji na letnie przyjęcie w plenerze!

Artykuł partnera.

Przyjęcia plenerowe rządzą się swoimi prawami. Jednak niewątpliwie ich największym atutem jest to, iż możesz je zorganizować na tysiąc i jeden sposobów. Szukasz inspiracji na niezapomnianą imprezę, o której wszyscy Twoi goście będą rozmawiać jeszcze przez wiele miesięcy? Nie ma sprawy, dziś przedstawimy Ci pięć inspirujących pomysłów na wykorzystanie namiotu imprezowego w plenerze letnią porą.

Namioty imprezowe – zainspiruj się!

Szukasz pomysłu na przyjęcie w malowniczym plenerze? Wykorzystaj elastyczność, na jaką pozwala urządzenie wydarzenia w namiocie imprezowym. Dzisiaj mamy dla Ciebie pięć pomysłów, które z łatwością zastosujesz, kiedy będziesz urządzać swoje wymarzone przyjęcie.

  • Japoński ogród,
  • Spotkanie na szczycie,
  • Przyjęcie w stylu boho,
  • Romantyczny bal,
  • Elegancki bankiet.

Bazą do każdego z powyższych pomysłów jest namiot z dascompany.com – namioty imprezowe, które znajdziesz w sklepie online, możesz bez trudu przystosować nie tylko do wielu okoliczności, czy okazji, ale również zaaranżować w dowolny sposób. To, jakie dekoracje zastosujesz, zależy wyłącznie od Ciebie – jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Do dzieła!

Japoński ogród w namiocie imprezowym

Motywem przewodnim w tym przypadku są motywy japońskie. Możemy zorganizować przyjęcie kostiumowe i wypożyczyć dla wszystkich gości przebrania w stylu samurajów oraz gejsz. Możemy całą uwagę skupić na japońskich detalach – wachlarze, pałeczki, ikebana. A na talerzach – sushi i herbata matcha!

Spotkanie na szczycie w namiocie imprezowym

Biznes party w namiocie imprezowym? Jak najbardziej! Postaw na klasyczną elegancję, która w przyjęciu “pod krawatem” sprawdzi się najlepiej.

Namiot imprezowy a przyjęcie w stylu boho

Kwiatowa eksplozja, sznurkowa huśtawka, kolorowe napoje i potrawy – tego lata zdecydowanie królować będzie radość!

Romantyczny bal w namiocie imprezowym

Zamień namiot imprezowy w różany ogród! A skoro naszym motywem przewodnim będzie róża – możemy przyozdobić płatkami tego kwiatu większość naszych potraw, a nawet cały stół.

Elegancki bankiet w namiocie imprezowym

Wieczorowe suknie i kryształowe żyrandole również mogą znaleźć zastosowanie w namiocie. Postaw na szklane, eleganckie ozdoby, luksusowe przekąski i smukłe kieliszki wypełnione szampanem.